neWs

22 października 2012

Dziękujemy organizatorom i wszystkim licznie przybyłym na koncert do krakowskiej Rotundy. Pozdrawiamy zespoły KAT & Roman Kostrzewski oraz Post Proffesion. Dzięki za wspólne granie i do zobaczenia w przyszłości!


22 października 2012

Zespół Krusher zaszywa się teraz na sali prób w celu doszlifowania materiału na drugą oficjalną płytę LP. Oprócz "Ognia" i "Solventa" z singla "Promo 2011" znajdą się na niej same nowe, nie nagrane dotychczas kompozycje. Prawdopodobnie przez najbliższy czas nie będziemy grali koncertów by całkowicie skupić się na przygotowaniach do nagrania. Możliwe jednak, że sporadycznie gdzieś wystąpimy. Trzymajcie kciuki i do usłyszenia!


18 października 2012

Już jutro (tj. piątek) zapraszamy wszystkich do krakowskiej Rotundy. Po raz kolejny, będziemy mieli okazję supportować grupę KAT & Roman Kostrzewski. Start imprezy o godzinie 19.00. Stay Heavy!


27 września 2012

Wtorkowym koncertem w warszawskim Hard Rock Caffe zakończyliśmy mini trasę z zespołem Crimfall. Jej całokształt uważamy za udany. Finowie zaprezentowali świetne show, które mogło się podobać zarówno metalowym wyjadaczom, jak i tym, którzy na co dzień z metalem mają mało wspólnego. Personalnie okazali się osobami bardzo sympatycznymi, rozmownymi i otwartymi. Jesteśmy pod wrażeniem i mamy nadzieję jeszcze kiedyś dzielić wspólnie scenę! Są ku temu realne szanse, lecz na razie tyle na ten temat żeby nie zapeszyć :) Poniżej nagranie fragmentu występu zespołu Crimfall w Jaśle:

Przyjęcie obu zespołów na koncertach okazało się pozytywne. Wszystkim, zarówno tym bawiącym się w pierwszych rzędach, jak i tym z uwagą słuchających naszej muzyki dziękujemy serdecznie za przybycie i wspaniałą atmosferę! Granie dla Was było czystą przyjemnością! Poniżej nagranie fragmentu występu Krushera w Jaśle. Jest to nowy utwór stworzony nieco z przymrużeniem oka:)

W niedalekiej przyszłości zamieścimy na stronie zdjęcia wykonane na koncertach i podczas trasy. Czekamy na ich otrzymanie od fotografów. Po więcej nagrań z Krushfestu zapraszamy na Krushfestowego Facebooka:

www.facebook.com/Krushfest

Na zakończenie, dziękujemy ekipie krakowskiego klubu Rotunda i ekipie warszawskiego klubu Hard Rock Caffe. Dziękujemy firmie Czak Music za nagłośnienie jasielskiego Krushfestu. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do odbycia się imprez oraz ich promocji. Pozdrawiamy zespoły Crimfall, Mordor, Absynth, Neolith, Humanoid, Arondight i New Gephard. Dzięki za wspólne granie! Do zobaczenia w przyszłości… Stay Heavy!!!


17 września 2012

Przypominamy wszystkim, że festiwal Krushfest odbędzie się już w tą sobotę! Otwarcie bram nastąpi o godzinie 13. Koncerty rozpoczynają się od 14. Po zakończeniu imprezy istnieje możliwość transportu uczestników koncertu do domu! Podstawione będą specjalne busy. Opłata - symboliczna zrzuta na paliwo. Na pewno się dogadamy. 

Znana jest już setlista Krushera na nadchodzący koncert. Zagramy same utwory, które znajdą się na nadchodzącej  płycie. Będą to "Za Karę", "Solvent", "Ogień", "Poker Face" i trzy zupełne, nie grane do tej pory nowości: ocierający o doom metal "Hive", thrashowa "Metaloa" i ... eksperymentalny, nowy utwór z mocnym zabarwieniem folkowym i tematyce sportowej. Szykujcie się na stylistyczną niespodziankę!

Na koniec, przedstawiamy plan festiwalu KRUSHFEST 2012.

23:00 - koniec:)
21:00 - Crimfall
19:30 - Mordor
18:30 - Krusher
17:15 - Absynth
16:15 - Neolith
15:30 - Humanoid
14:40 - Arondight
14:00 - New Gephard
13:00 - otwarcie

Oczywiście, godziny mogą ulec zmianie. Nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć. Zapraszamy! 


21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31