neWs

28 lutego 2011

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi utworami.


17 lutego 2011

Wracamy do Was po krótkiej przerwie. Rok 2011 zaczęliśmy pełną parą, w końcu nowy rok, to nowe wyzwania. Wielu z Was życzyło nam w sylwestra pomyślności, dlatego z zadowoleniem możemy stwierdzić, że póki co życzenia te się spełniają. Od dłuższego czasu Krusher pracował nad nowymi nagraniami, w końcu ileż można grać koncerty? :-) Prace nad utworami zakończyliśmy początkiem lutego, do tego czasu bywało różnie, ale najważniejsze, że efekt jest pozytywny.

Nagraliśmy dwa utwory zatytułowane:

Krusher - Solvent 06:45
Krusher - Ogień 04.50

Nowe nagrania będzie można usłyszeć już 1 marca, dlatego w tym terminie zapraszamy was na:

www.krusher.pl
www.facebook.com/KrusherPL
www.myspace.com/krusherpl
www.lastfm.pl/music/Krusher
www.youtube.com/KrusherPL

 

Oprócz czasu spędzonego w studiu, członkowie naszego zespołu badają nowe tereny i nabierają doświaczenia w zagranicznych koncertach. Adam wyskoczył na chwile do Londynu, by zagrać koncert w klubie The Underworld Camden z zaprzyjaźnionym Day To Come u boku Closterkellera.

A my tymczasem pozdrawiamy Day To Come, a Wam życzymy miłego słuchania i pozytywnego odbioru Ognia i Solevnt'a!


17 lutego 2011

Jeśli nie jest Ci obojętny los koni w Polsce zapraszamy do oddania 1% podatku na Fundację Tara.

Fundacja Tara - Schronisko dla koni
KRS: 0000223306

Zainteresowanych zapraszamy na stronę:
www.fundacjatara.info

KRUSHER & Gibson


3 stycznia 2011

 3 KONCERTY KRUSHER'a  na WOŚP 2011
Sanok-Gorzyce-Łańcut

Tak jak w latach ubiegłych zawsze gramy z WOŚP, dlatego i w tym roku nie może być inaczej. Patrząc na poprzedni Finał WOŚP 2010 również w tym zagramy 3 koncerty

- Sanok - 8 styczeń 2011 (sobota) - Klub Rudera godz. 20:00
- Gorzyce (powiat tarnobrzeski) - 9 styczeń - rynek godz. 17:00
- Łańcut - 9 styczeń - MDK Łańcut godz. 20:00

 
Do nabycia pamiątkowe KALENDARZE z Krusher'em na 2011 rok w cenie 15 zł ( 3 zeta poczta) oraz KUBKI w cenie 25 zł (3 zeta poczta). Foto wkrótce  w dziale SKLEP. W razie pytań piszcie na maila.
 
Podsumowanie 2010
 
Chcąc nie chcąc, 2010 za nami. Jak co roku wypadałoby podsumowanie napisać...To może tak w skrócie...
Jak to w przypadku Krusher'a zbyt długie siedzenie na zadku bez koncertów, nie wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. Dlatego też udało się nam zagrać trochę sztuk, odwiedzić nowe miejsca równocześnie nie zapominając o starych. Poznać nowych ludzi i podtrzymać "stare" kontakty...dziękujemy zarówno tym i  tamtym:)  za pamięć, zaproszenia na imprezy i wsparcie dla naszej grupy. Ponad to podjęliśmy się trudnego pomysłu, a to organizacji festiwalu muzycznego KRUSHFEST 2011. Temat ten dostarczył nam sporo problemów z przedstawicielami lokalnej polityki wywodzącej się z partyjnego koła PIS. Chwała wyborcom, że kopnęli ich w dupę! Liczymy że w końcu będzie normalnie.  Mimo przeciwności losu impreza odbyła się, zagrało kilka niezłych bandów na czele z Timem Ripperem Owensem znanym min. z pracy w Judas Priest. Zobaczymy co pokaże przyszłość jeśli chodzi o festiwal. Póki co trzeba się cieszyć z tego co jest. Końcówkę roku odpuściliśmy towarzysko by w zaciszu sali prób zacząć komponowanie nowego materiału na płytę. Międzyczasie nagraliśmy 2 nowe numery - Ogień i Solvent (obecnie trwa miks i mastering), które chcemy promować teledyskami w 2011. Poza tym wszystkim, KRUSHER ma się dobrze i patrzymy jak zawsze do przodu!!! Wam - naszym Fanom - Przyjaciołom dzięki za wsparcie w 2011...do zobaczenia na scenie!!!  
 

11 października 2010

Dziękujemy wszystkim uczestnikom festiwalu KRUSHFEST za wsparcie i dobrą imprezę. Blisko 300 osób uczestniczyło w tym naszym szalonym pomyśle. Dziękujemy zespołom: Access Denied (Gdańsk), Day To Come (Krosno), Monstrum (Rzeszów), Crimes Of Passion (GB) i oczywiście chwała dla Tima Rippera Owensa (USA)  za doskonały koncert i świetną atmosferę.

Zapraszamy do naszej galerii gdzie można obejrzeć fotki z imprezy:

http://www.krusher.pl/photos_koncertowe_2010-09-17_Krushfest.html

oraz pliki filmowe:

 Kilka słów....

"Stronę organizacyjną pozostawiam uczestnikom imprezy do oceny aczkolwiek wydaje mi się, że było bardzo przyzwoicie. Każdą opinię pozytywną czy też negatywną przyjmiemy na klatę i postaramy się wyciągnąć wnioski na przyszłość. Przepraszamy za zamieszanie odnośnie sprzedaży alkoholu, ale niestety pani burmistrz Maria Kurowska nie dorosła do zajmowanego przez siebie stanowiska. W ostatnim momencie nie dostaliśmy zezwolenia na sprzedaż alkoholu przez co straciliśmy dotacje od najważniejszego sponsora czyli grupy Żywiec. Powodem zachowania pani burmistrz były podejrzenia skierowane pod adresem Krushera jako organizatora o konszachty z Szatanem i narkotyki, którymi to teoretycznie mieliśmy raczyć uczestników Krushfestu. Do tego dochodzą różnego rodzaju ruchy, znane bardziej z czasów z PRL-u ze strony partyjnych kolegów pani Burmistrz tj. PISu, ale dajmy już temu spokój. Nie czas i miejsce na pisanie książki. Mam nadzieje, że nadchodzące wybory samorządowe doprowadzą do tego by nastały normalne czasy. Póki co nie składamy broni i mimo problemów już zaczęliśmy przygotowania do kolejnego Festiwalu. Trzymcie kciuki!"


29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39