neWs

31 grudnia 2009

WOŚP

W tym dniu będziemy z Wami w następujących miejscach:
Iwonicz Zdroj - Plac Dietla, godzina 16.00
Frysztak - Rynek, godzina 18.30
Tarnow - Klub Przepraszam, godzina 21.00

Z okazji zbliżającego się końca roku, tradycyjnie już, skusimy się na krotkie posumowanie. W 2009 roku Krusher zagrał wiele znaczących koncertow. Do najważniejszych należą m. in. koncerty u boku zagranicznych gwiazd, takich jak BLAZE BAYLEY i SABATON, a także gwiazd polskiej sceny muzycznej: HUNTER, TSA, Kat&Roman Kostrzewski i wiele innych. Ciekawym doświadczeniem był debiut na deskach kultowego Klubu Muzyczna Owczarnia w Szczawnicy. Dużym sukcesem okazała się organizacja Festiwalu KRUSHFEST, ktory zgromadził ok. 500 osobowa publiczność.

Poniżej przedstawiamy fragmenty występu Krusher'a na tym festiwalu:

http://www.youtube.com/watch?v=yj_rWAP2658
http://www.youtube.com/watch?v=vqaVLtmWP2E
http://www.youtube.com/watch?v=-N7Akme8CWY

Pragniemy pozdrowić Policję, Straż Miejską, wiejskie i miastowe fotoradary za zapewnienie "bezpieczeństwa" członkom naszego zespołu przez cały rok. Kosztowało nas to łącznie "tylko" 1000 zł. Tak! popieramy – więcej fotoradarow!!! Nie warto inwestować w drogi szybkiego ruchu i autostrady!!! My ze swej strony obiecujemy jeździć jeszcze szybciej by zasilić konta naszego biednego państwa bo przecież ono, nam artystom, daje naprawdę wiele:):):)

Pragniemy pozdrowić urzędnikow naszego "kochanego" państwa i "podziękować" za "pilnowanie" naszych dochodow. Przepraszamy, że kontrola nie wykazała żadnych nieprawidłowości i każda zarobiona złotowka przez zespoł była w należyty sposob rozliczona ze stosownym urzędem. Obiecujemy z nowym rokiem kraść i oszukiwać tak jak to robi wielu podatnikow, ktorzy w wielu przypadkach nie są kontrolowani. Ciekawe czemu??

W tym roku zerwaliśmy wspołpracę z dyrekcją Jasielskiego Domu Kultury, ponieważ metody pracy polegające na obrażaniu ludzi, okłamywaniu, oszukiwaniu, akcjach sabotażowych, wymyślaniu sztucznych problemow, nieustannych odpowiedzi w stylu "NIE"... nie są metodami wspołpracy, ktore preferujemy. Nie będziemy tracić więcej czasu i nerwow na wymysły osoby zarządzającej tą instytucją. Jest nam przykro, że musimy stać po drugiej stronie barykady, bo jak pokazuje przeszłość, udało nam się zrobić kilka fajnych imprez. Niestety kosztowały nas one wiele czasu, nerwow i pieniędzy. Nie możemy sobie na to więcej pozwolić. Dlatego jesteśmy zadowoleni, że grupa nasza w dużym stopniu przyczyniła się do NIE przyznania rocznej nagrody dla dyrekcji JDK w wysokości 5500 zł. Przy budżecie 1 miliona 650 tysięcy zł przyznanym z kasy podatnikow dla JDK nagroda ta byłaby wyrzuceniem kolejnych pieniędzy w błoto. Teraz czekamy na zmiany na tym stanowisku. Krosno przejrzało na oczy – teraz pora na Jasło.

Mimo wszystko nie dajemy się i przemy ostro do przodu! Dziękujemy Naszym Przyjaciołom i Fanom za wsparcie dla KRUSHER'a w roku 2009. DO ZOBACZENIA w 2010!!!!!


16 września 2009

Dziękujemy za gorące przyjęcie podczas koncertu w Rzeszowie z formacją Sabaton. Był to koncert ściśle powiązany z rocznicą wybuchu II Wojny Światowej.
Podziękowania należa sie rownież Urzędowi Miasta w Rzeszowie oraz Estradzie Rzeszowskiej za pomysł i realizację. Pozdrawiamy Panią Dyrektor Estrady Katarzynę Olesiak oraz formację Monstrum za miła atmosfere, profesjonalizm i pozytywne podejście do innych ''bandow'' czego w dzisiejszych czasach niektorym (na szczęście nielicznym) grupom brakuje.
Poniżej prezentujemy fragment koncertu zarejestronwaego przez jednego z Fanow:

 IV edycja imprezy ''Muzyka,Sport&Rock'n'roll'' w ramach ktorej odbył sie I festiwal ''Krushfest'' za nami. Impreza mimo obaw i problemow okazała sie bardzo udana. Dużo Fanow, słoneczna pogoda, fajna scena i nagłośnienie. O mały włos a impreza ta nie doszła by do skutku ze względu na liczne komplikacje. Jednak nie poddaliśmy się i osiągnęliśmy zamierzony cel. Szkoda, że nie uzyskaliśmy wsparcia JDK mimo pisemnej prośby złożonej na wiele tygodni przed imprezą. Jesteśmy zawiedzeni postawą tej instytucji. Liczyliśmy na wsparcie odnośnie wypożyczenia nagłośnienia i ekipy technicznej. Od 2006 roku otrzymywaliśmy zawsze taka pomoc. W tym roku niestety nie było żadnej odpowiedzi. Nawet tak prosty temat jak powieszenie plakatów z logiem Urzędu Miasta był tematem trudnym dla tego urzędu. Trudno nam osądzić czemu tak się stało. Uważamy, że tego typu urząd jest dla ludzi kreatywnych i pozytywnie myślacych, ktory ma wspierać tego typu inicjatywy. Tabliczki "Jasielski Domu Kultury" nie potrzbujemy. My chcemy wsparcia i tyle. Mimo tego wciąż liczymy na owocną wspołpracę  z JDK bo jak pokazuje przeszłość (m. in. V-lecie Krusher'a gdzie bawiło sie ponad 400 osob) można zrobić wiele pozytywnego bo jak mawia moj kolega: w kupie siła:):):)

Podziękowania za wsparcie należą się: Urząd Miasta, Mosir na czele z dyrektorem p.Tadeuszem Baniakiem oraz Centrum Edukacji i Biznesu "ŻAK" (dzięki Wojtek)
Scena:  www.echofon.pl Nagłośnienie: Oratorium (dzięki Daniel)


4 września 2009

Krushfest


25 sierpnia 2009

 

W sobotę 5 września 2009 będziemy mieli przyjemność supportować grupę SABATON!

Koncert odbędzie się w Rzeszowie na ulicy Żeglarskiej 1 (plac Lisia Góra). Zapraszamy!

 

 Dziekujemy Steel Roses MC POLAND za zaproszenie do Zdyni. Pozdrawiamy i do zobaczenia!


19 sierpnia 2009

Zapraszamy wszystkich do Zdyni, gdzie zagramy koncert na jubileuszowym
XV zlocie Steel Horses Meeting.

Dziekujemy IRON ELEPHANTS MC POLAND za zaproszenie do Żywca. Pozdrawiamy i do zobaczenia!


32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42