neWs

16 września 2009

Dziękujemy za gorące przyjęcie podczas koncertu w Rzeszowie z formacją Sabaton. Był to koncert ściśle powiązany z rocznicą wybuchu II Wojny Światowej.
Podziękowania należa sie rownież Urzędowi Miasta w Rzeszowie oraz Estradzie Rzeszowskiej za pomysł i realizację. Pozdrawiamy Panią Dyrektor Estrady Katarzynę Olesiak oraz formację Monstrum za miła atmosfere, profesjonalizm i pozytywne podejście do innych ''bandow'' czego w dzisiejszych czasach niektorym (na szczęście nielicznym) grupom brakuje.
Poniżej prezentujemy fragment koncertu zarejestronwaego przez jednego z Fanow:

 IV edycja imprezy ''Muzyka,Sport&Rock'n'roll'' w ramach ktorej odbył sie I festiwal ''Krushfest'' za nami. Impreza mimo obaw i problemow okazała sie bardzo udana. Dużo Fanow, słoneczna pogoda, fajna scena i nagłośnienie. O mały włos a impreza ta nie doszła by do skutku ze względu na liczne komplikacje. Jednak nie poddaliśmy się i osiągnęliśmy zamierzony cel. Szkoda, że nie uzyskaliśmy wsparcia JDK mimo pisemnej prośby złożonej na wiele tygodni przed imprezą. Jesteśmy zawiedzeni postawą tej instytucji. Liczyliśmy na wsparcie odnośnie wypożyczenia nagłośnienia i ekipy technicznej. Od 2006 roku otrzymywaliśmy zawsze taka pomoc. W tym roku niestety nie było żadnej odpowiedzi. Nawet tak prosty temat jak powieszenie plakatów z logiem Urzędu Miasta był tematem trudnym dla tego urzędu. Trudno nam osądzić czemu tak się stało. Uważamy, że tego typu urząd jest dla ludzi kreatywnych i pozytywnie myślacych, ktory ma wspierać tego typu inicjatywy. Tabliczki "Jasielski Domu Kultury" nie potrzbujemy. My chcemy wsparcia i tyle. Mimo tego wciąż liczymy na owocną wspołpracę  z JDK bo jak pokazuje przeszłość (m. in. V-lecie Krusher'a gdzie bawiło sie ponad 400 osob) można zrobić wiele pozytywnego bo jak mawia moj kolega: w kupie siła:):):)

Podziękowania za wsparcie należą się: Urząd Miasta, Mosir na czele z dyrektorem p.Tadeuszem Baniakiem oraz Centrum Edukacji i Biznesu "ŻAK" (dzięki Wojtek)
Scena:  www.echofon.pl Nagłośnienie: Oratorium (dzięki Daniel)


4 września 2009

Krushfest


25 sierpnia 2009

 

W sobotę 5 września 2009 będziemy mieli przyjemność supportować grupę SABATON!

Koncert odbędzie się w Rzeszowie na ulicy Żeglarskiej 1 (plac Lisia Góra). Zapraszamy!

 

 Dziekujemy Steel Roses MC POLAND za zaproszenie do Zdyni. Pozdrawiamy i do zobaczenia!


19 sierpnia 2009

Zapraszamy wszystkich do Zdyni, gdzie zagramy koncert na jubileuszowym
XV zlocie Steel Horses Meeting.

Dziekujemy IRON ELEPHANTS MC POLAND za zaproszenie do Żywca. Pozdrawiamy i do zobaczenia!


10 sierpnia 2009

Krusher znowu zagra na zlocie! Tym razem impreza odbędzie się w Żywcu-zapraszamy!!!!!!


Ogromne podziękowania dla Bałtowa, Kovala i Alexa oraz wszystkich jeżdzących na 'dinozaurach' za zaproszenie na zlot motocykowly gdzie pierwszego dnia Krusher był gwiazda wieczoru. Do zobaczenia w przyszłości...


32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42