neWs

25 czerwca 2008

Zapraszamy wszystkich Fanów i Przyjaciół na koncert do Gorlickiego Domu Kultury w Gorlicach:) dnia 04 lipiec 2008 na godz. 18:00!!! Wjazd: 8 zł.

Zagramy razem z gorlickim Akallabeth i jasielskim Mindfield

iron


Dzięki dla wszytkich przybyłych do ROCK KLUB IRON na pożegnalny koncert dla naszego basisty Gibsona. Koncert oraz impreza po nim była "przednia" jak to mawia pewien mój kolega. Dzięki wszystkim Przyjaciołom oraz grupie Witchking za zabawe do późnych godzin nocnych a Gibson... no cóż dzięki za wszytko co do tej pory zrobiłes dla Krusher... obyśmy znaleźli równie równego basiste na Twe miejsce..gabarytowo Cię na pewno nie pobije:). Do zobaczenia kiedyś w przyszłości na wspólnej scenie.


15 czerwca 2008

Zapraszamy wszystkich Fanów i Przyjaciół na koncert do ROCK KLUB IRON w Krośnie dnia 21 czerwca 2008 na godzinę 18:30!!!

Scene będziemy dzielić razem z zaprzyjaźnionym krakowskim zespołem WITCHKING

Będzie to pożegnalny koncert naszego basisty GIBSONA.

 

iron


Dziękujemy agencji MA-IN z Warszawy za zaprosznie na koncert do Rzeszowa podczas trasy koncertowej POWER DRAKKAR TOUR. Pozdrawiamy zespoły TOTENTANZ oraz TYR.

Miło nam poinformowac iż Klaudia została zaproszona na uroczysta Galę 6 czerwca do sali im. Romana Sichrawy w Nowym Sączu na koncert laureatów 53. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - uczestników finału wojewódzkiego w Krakowie. Gala ta ma charakter prezentacji – w formie koncertów, spektakli, wystaw osiągnięć grup artystycznych i twórców indywidualnych o niekwestionowanym dorobku artystycznym, aktualnych laureatów znaczących konkursów, festiwali, lub obchodzących właśnie jubileusz.


25 maja 2008

Zapraszamy wszystkich do zakupu HEAVY METAL PAGES.

W magazynie ukazał się obszerny wywiad z KRUSHER oraz recenzja FORWARD (otrzymaliśmy 5!!! czyli bardzo dobra)

Szczegóły na http://www.myspace.com/hmpmag. Miłej lektury.

HMP

Miło nam poinformować, że zostaliśmy zaproszeni przez agencje MA-IN do udziału w jednym z koncertów w ramach trasy POWER DRAKKAR TOUR. Zapraszamy 12 czerwca na koncert z tej okazji do klubu Pod Palmą w Rzeszowie. Finisz koncertu przed meczem Polski w EURO 2008.

Power Drakkar Tour


19 maja 2008

Dziękujemy zgromadzonej publiczności, organizatorom za wsparcie na koncercie w ramach Juwenalia Krosno 2008!!! Miło nam było zagrać przed Kazikiem&Buldogiem. Serdeczne pozdrowienia ślemy Anicie za pomoc we wszystkim. Gratulacje dla Mindfield za zajęcie II miejsca na przeglądzie kapel rockowych!!!

W dziale PHOTOS fotki z koncertu z Rymanowa z Katem&Romanem Kostrzewskim

Wkrótce kilka informacji na temat zbliżających się koncertów....

 


11 maja 2008

Bardzo dziękujemy za koncert w Jaśku Wędrowniczku w Rymanowie jako wsparcie zespołu KAT&Roman Kostrzewski!!!

Pozdrawiamy ekipę z Operis Media

Wkrótce ukażą sie fotki z tego koncertu.

Już w srode tj. 14.05.2008 zapraszamy na koncert na krośnieński Mosir z okazji imprezy Juwenalia 2008. Zagramy bezpośrednio przed Kazikiem&Buldogiem. Zapraszamy na godz. 18:00!!!

fota z Katem


39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49