neWs

5 lipca 2008

Witamy!

Dzięki dla wszystkich przybyłych na koncert do GCK Gorlice. Koncertem tym kończymy pewien etap na pierwszą połowę 2008. Część z nas wybiera się na krótkie wakacje, jednak druga część zostaje tak by móc dokończyć i rozpocząć nowe tematy na drugą połowę 2008 roku. Oto kilka informacji:

1. Nowym basistą (okres próbny) formacji KRUSHER został Rafał Berkowicz.

2. Z koncertami ruszamy dopiero od sierpnia. Wszelkie info na bieżąco w dziale 'koncerty'. Kilka sztuk jest już zaklepanych, zdecydowana większość w fazie negocjacji.

3. W miesiącach lipcu i sierpniu zostaną dokończone prace nad materiałem DVD z naszego 5-lecia z Jasła, który ukaże się na przełomie września/października. Na wszelkie ploty że materiał się nie ukaże lub w zmienionej wersji puszczamy bąka:)

4. Wolnym krokiem zbliża się III edycja imprezy 'Muzyka, Sport&Rock'n'roll". Odbędzie się ona w dniach 12-13 wrzesień w Jaśle.

W dniu 12.09.2008 zaplanowana jest cześć muzyczna (JDK JASłO), czyli jednym słowem koncert szeroko pojętej muzyki rockowej, natomiast ...
w dniu 13.09.2008 odbędzie się część sportowa (Hala MOSIR) czyli jednym słowem turniej w piłkę nożną.

Ogłoszenie!!!

Wszystkie zespoły, które mają ochotę wystąpić na imprezie 'Muzyka, Sport&Rock'n'roll" prosimy o kontakt na maila: adam@krusher.pl

Należy podesłać cv oraz jeden numer z waszego repertuaru.

Wszystkie drużyny chętne do udziału w turnieju piłki nożnej prosimy o kontakt na maila: adam@krusher.pl

Należy podesłać skład i nazwe drużyny.

termin: do 15.08.2008

 


25 czerwca 2008

Zapraszamy wszystkich Fanów i Przyjaciół na koncert do Gorlickiego Domu Kultury w Gorlicach:) dnia 04 lipiec 2008 na godz. 18:00!!! Wjazd: 8 zł.

Zagramy razem z gorlickim Akallabeth i jasielskim Mindfield

iron


Dzięki dla wszytkich przybyłych do ROCK KLUB IRON na pożegnalny koncert dla naszego basisty Gibsona. Koncert oraz impreza po nim była "przednia" jak to mawia pewien mój kolega. Dzięki wszystkim Przyjaciołom oraz grupie Witchking za zabawe do późnych godzin nocnych a Gibson... no cóż dzięki za wszytko co do tej pory zrobiłes dla Krusher... obyśmy znaleźli równie równego basiste na Twe miejsce..gabarytowo Cię na pewno nie pobije:). Do zobaczenia kiedyś w przyszłości na wspólnej scenie.


15 czerwca 2008

Zapraszamy wszystkich Fanów i Przyjaciół na koncert do ROCK KLUB IRON w Krośnie dnia 21 czerwca 2008 na godzinę 18:30!!!

Scene będziemy dzielić razem z zaprzyjaźnionym krakowskim zespołem WITCHKING

Będzie to pożegnalny koncert naszego basisty GIBSONA.

 

iron


Dziękujemy agencji MA-IN z Warszawy za zaprosznie na koncert do Rzeszowa podczas trasy koncertowej POWER DRAKKAR TOUR. Pozdrawiamy zespoły TOTENTANZ oraz TYR.

Miło nam poinformowac iż Klaudia została zaproszona na uroczysta Galę 6 czerwca do sali im. Romana Sichrawy w Nowym Sączu na koncert laureatów 53. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - uczestników finału wojewódzkiego w Krakowie. Gala ta ma charakter prezentacji – w formie koncertów, spektakli, wystaw osiągnięć grup artystycznych i twórców indywidualnych o niekwestionowanym dorobku artystycznym, aktualnych laureatów znaczących konkursów, festiwali, lub obchodzących właśnie jubileusz.


25 maja 2008

Zapraszamy wszystkich do zakupu HEAVY METAL PAGES.

W magazynie ukazał się obszerny wywiad z KRUSHER oraz recenzja FORWARD (otrzymaliśmy 5!!! czyli bardzo dobra)

Szczegóły na http://www.myspace.com/hmpmag. Miłej lektury.

HMP

Miło nam poinformować, że zostaliśmy zaproszeni przez agencje MA-IN do udziału w jednym z koncertów w ramach trasy POWER DRAKKAR TOUR. Zapraszamy 12 czerwca na koncert z tej okazji do klubu Pod Palmą w Rzeszowie. Finisz koncertu przed meczem Polski w EURO 2008.

Power Drakkar Tour


19 maja 2008

Dziękujemy zgromadzonej publiczności, organizatorom za wsparcie na koncercie w ramach Juwenalia Krosno 2008!!! Miło nam było zagrać przed Kazikiem&Buldogiem. Serdeczne pozdrowienia ślemy Anicie za pomoc we wszystkim. Gratulacje dla Mindfield za zajęcie II miejsca na przeglądzie kapel rockowych!!!

W dziale PHOTOS fotki z koncertu z Rymanowa z Katem&Romanem Kostrzewskim

Wkrótce kilka informacji na temat zbliżających się koncertów....

 


39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49