neWs

11 maja 2008

Bardzo dziękujemy za koncert w Jaśku Wędrowniczku w Rymanowie jako wsparcie zespołu KAT&Roman Kostrzewski!!!

Pozdrawiamy ekipę z Operis Media

Wkrótce ukażą sie fotki z tego koncertu.

Już w srode tj. 14.05.2008 zapraszamy na koncert na krośnieński Mosir z okazji imprezy Juwenalia 2008. Zagramy bezpośrednio przed Kazikiem&Buldogiem. Zapraszamy na godz. 18:00!!!

fota z Katem


2 maja 2008

Dziękujemy za zaproszenie na koncert organizowany z okazji IX Międzynarodowych Zawodów Balonowych Krosno 2008. Pozdrawiamy Przyjaciół i Fanów Krusher'a. Do następnego razu...już niebawem...

Już w najbliższym czasie KRUSHER po raz kolejny będzie miał zaszczyt zagrać u boku legendy heavy metalu, zespołu KAT&Roman Kostrzewski. Na ten koncert zapraszamy wszystkich do Jaśka Wędrowniczka - Rymanów!!!

Zachęcamy do obejrzenia fragmentu koncertu z klubu Pod Palma - Rzeszów 25.04.08.

 

 

Z przykrością zawiadamiamy że szeregi Krusher'a za niedługo opuści Gibson!!! Niestety życie często tak sie układa ze trzeba zrezygnować z pewnych obowiązków by móc kontynuować inne. Żałujemy bardzo że to musi się stać ale pewnych spraw nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Gibson pozostanie z Krusher'em do momentu aż znajdziemy godnego następcę.


26 kwietnia 2008

Witamy.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie na koncert do Klubu "Pod Palmą" w Rzeszowie by móc wspólnie z Monstrum i Molly's Gusher zawojować przed legendą polskiego metalu - niezmordowaną drużyną Kat&Roman Kostrzewski!!!!!

Było nam niezmiernie miło otwierać ten koncert. Ponad 400 osobowej publiczności dziękujemy bardzo za wsparcie dla naszego i pozostałych zespołów.

Pozdrawiamy ekipę Monstrum (sorry Habek za darmowa kąpiel w piwie:) oraz ekipę ze Szwecji - Molly's Gusher, która zasmakowała polskiego piwa i wódki (was tez przepraszamy za "potop" piwny ale tym razem polski).

Oczywiście dzięki dla KAT'a za wieczór. Do zobaczenia już niedługo na kolejnym koncercie.

Wkrótce ukażą sie fotki z tego koncertu oraz kilka ujęc video.


17 kwietnia 2008

Witamy!

Bardzo dziękujemy agencji koncertowej OPERIS MEDIA za zaproszenie na koncert w Rzeszowie poświęcony rodzinie Witolda "Vitka" Kiełtyki oraz Covana.

Pozdrawiamy zespoły z którymi dane nam było zagrac na jednej scenie w słusznej sprawie, a były to: Underdark, Preludium, Pyorrhoea, Cremaster, Parricide, Pandemonium, Corruption.

Dziękujemy Fanom i Przyjaciołom za wsparcie podczas koncertu w "Zaścianku" w Krakowie. Pozdrawiamy zespoły: Monstrum oraz Phantom. Do nastepnego razu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W dziale photos pojawiły się zdjęcia z koncertu w Zaścianku z Krakowa (13.04.2008). Bezpośredni klik jest tutaj. Zapraszamy.


9 kwietnia 2008

W dziale photos pojawiły się zdjęcia z 5-lecia zespołu. Bezpośredni klik jest tutaj. Zapraszamy.


39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49