neWs

2 maja 2008

Dziękujemy za zaproszenie na koncert organizowany z okazji IX Międzynarodowych Zawodów Balonowych Krosno 2008. Pozdrawiamy Przyjaciół i Fanów Krusher'a. Do następnego razu...już niebawem...

Już w najbliższym czasie KRUSHER po raz kolejny będzie miał zaszczyt zagrać u boku legendy heavy metalu, zespołu KAT&Roman Kostrzewski. Na ten koncert zapraszamy wszystkich do Jaśka Wędrowniczka - Rymanów!!!

Zachęcamy do obejrzenia fragmentu koncertu z klubu Pod Palma - Rzeszów 25.04.08.

 

 

Z przykrością zawiadamiamy że szeregi Krusher'a za niedługo opuści Gibson!!! Niestety życie często tak sie układa ze trzeba zrezygnować z pewnych obowiązków by móc kontynuować inne. Żałujemy bardzo że to musi się stać ale pewnych spraw nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Gibson pozostanie z Krusher'em do momentu aż znajdziemy godnego następcę.


26 kwietnia 2008

Witamy.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie na koncert do Klubu "Pod Palmą" w Rzeszowie by móc wspólnie z Monstrum i Molly's Gusher zawojować przed legendą polskiego metalu - niezmordowaną drużyną Kat&Roman Kostrzewski!!!!!

Było nam niezmiernie miło otwierać ten koncert. Ponad 400 osobowej publiczności dziękujemy bardzo za wsparcie dla naszego i pozostałych zespołów.

Pozdrawiamy ekipę Monstrum (sorry Habek za darmowa kąpiel w piwie:) oraz ekipę ze Szwecji - Molly's Gusher, która zasmakowała polskiego piwa i wódki (was tez przepraszamy za "potop" piwny ale tym razem polski).

Oczywiście dzięki dla KAT'a za wieczór. Do zobaczenia już niedługo na kolejnym koncercie.

Wkrótce ukażą sie fotki z tego koncertu oraz kilka ujęc video.


17 kwietnia 2008

Witamy!

Bardzo dziękujemy agencji koncertowej OPERIS MEDIA za zaproszenie na koncert w Rzeszowie poświęcony rodzinie Witolda "Vitka" Kiełtyki oraz Covana.

Pozdrawiamy zespoły z którymi dane nam było zagrac na jednej scenie w słusznej sprawie, a były to: Underdark, Preludium, Pyorrhoea, Cremaster, Parricide, Pandemonium, Corruption.

Dziękujemy Fanom i Przyjaciołom za wsparcie podczas koncertu w "Zaścianku" w Krakowie. Pozdrawiamy zespoły: Monstrum oraz Phantom. Do nastepnego razu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W dziale photos pojawiły się zdjęcia z koncertu w Zaścianku z Krakowa (13.04.2008). Bezpośredni klik jest tutaj. Zapraszamy.


9 kwietnia 2008

W dziale photos pojawiły się zdjęcia z 5-lecia zespołu. Bezpośredni klik jest tutaj. Zapraszamy.


6 kwietnia 2008

Witamy

Zespół KRUSHER pragnie podziękować Fanom&Przyjaciołom za liczne przybycie do Jasła na jubileuszowy koncert. 400 osób, które zebrały się w hali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury zapewniły świetną atmosferę i zabawę.

krusher

 

Dziękujemy zespołom Magnificum, Mindfield, The 30 Of The July oraz Witchking za wsparcie na scenie i profesjonalne podejście do koncertu.

Nie byłoby tego koncertu, gdyby nie wsparcie wielu osób i instytucji, dlatego chcemy podziękować: Urzędowi&Burmistrzowi Miasta Jasło, Dyrektor JDK Krystynie Kasprzyk, Bożenie Molskiej, PRACOWNIKOM JDK, Klubie Nocturama, mediom i wielu innym osobą/ instytucjom których nie jesteś w stanie wymienić, jednak pamiętamy o Waszych zasługach.

Zgodnie z zapowiedzią był to pierwszy z dwóch jubileuszowych koncertów KRUSHER’a. Już wkrótce pojawi się informacja o koncercie w RockKlubIron w Krośnie.

krusher

 

Wkrótce ukażą się zdjęcia w galerii z Jasła.

Oprócz koncertu dzięki również za świetne przyjęcie Krusher’a w klubie Nocturama. Działo się sporo hehe dzięki Krystian za Klub oraz Fanom i Przyjaciołom za zabawę do białego rana. Niektórzy po piątkowej imprezie zwlekli się z łóżek dopiero w niedzielę:) Oby takich okazji do zabawy było więcej.

Póki co, zapraszamy wszystkich na najbliższe koncerty do Rzeszowa oraz Krakowa!!!

Aha byłbym zapomniał: Wielkie brawa dla Pana Prowadzącego koncert – PRZEMASA!!!


39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49