neWs

6 kwietnia 2008

Witamy

Zespół KRUSHER pragnie podziękować Fanom&Przyjaciołom za liczne przybycie do Jasła na jubileuszowy koncert. 400 osób, które zebrały się w hali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury zapewniły świetną atmosferę i zabawę.

krusher

 

Dziękujemy zespołom Magnificum, Mindfield, The 30 Of The July oraz Witchking za wsparcie na scenie i profesjonalne podejście do koncertu.

Nie byłoby tego koncertu, gdyby nie wsparcie wielu osób i instytucji, dlatego chcemy podziękować: Urzędowi&Burmistrzowi Miasta Jasło, Dyrektor JDK Krystynie Kasprzyk, Bożenie Molskiej, PRACOWNIKOM JDK, Klubie Nocturama, mediom i wielu innym osobą/ instytucjom których nie jesteś w stanie wymienić, jednak pamiętamy o Waszych zasługach.

Zgodnie z zapowiedzią był to pierwszy z dwóch jubileuszowych koncertów KRUSHER’a. Już wkrótce pojawi się informacja o koncercie w RockKlubIron w Krośnie.

krusher

 

Wkrótce ukażą się zdjęcia w galerii z Jasła.

Oprócz koncertu dzięki również za świetne przyjęcie Krusher’a w klubie Nocturama. Działo się sporo hehe dzięki Krystian za Klub oraz Fanom i Przyjaciołom za zabawę do białego rana. Niektórzy po piątkowej imprezie zwlekli się z łóżek dopiero w niedzielę:) Oby takich okazji do zabawy było więcej.

Póki co, zapraszamy wszystkich na najbliższe koncerty do Rzeszowa oraz Krakowa!!!

Aha byłbym zapomniał: Wielkie brawa dla Pana Prowadzącego koncert – PRZEMASA!!!


1 kwietnia 2008


26 marca 2008

Dzisiaj (26-03-2007) Krusher będzie gościem w audycji Rock Radio w Radio Rzeszów.

W czasie audycji będzie można wygrać nasze płyty oraz bilety na koncert z okazji V-lecia Krushera.


7 marca 2008

Plakat na V-lecieZapraszamy wszystkich Fanów, Przyjaciół i tych, którzy mają ochotę poznać KRUSHER'a na żywo do Hali Widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury 4 kwietnia 2008 na godz. 17:00!!!

Na zaproszenie KRUSHER'a zaprezentują się 2 zespoły z Krakowa: Witchking i The 30th Of The July oraz dwie ekipy z Jasła: Mindfield oraz Magnificum.

Koncert ten jest zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach, tak więc możecie spodziewać sie potężnego i selektywnego brzmienia, profesjonalnych świateł i mocnego rockowego uderzenia, gdyż impreza ta będzie realizowana jako materiał DVD!!! Każdy kto przyjdzie na koncert będzie miał szanse znaleźć sie na tym nagraniu. Kilka tygodniu później nastąpi montaż i wydanie koncertu DVD.

Bilety w cenie 8 zł do nabycia w Jasielskim Domu Kultury w sekretariacie, Sklepie Muzycznym Sonic Monaliza jak również u członków zespołu Krusher, Mindfield oraz Magificum oraz oczywiście w dniu koncertu.

Zapraszamy. Zapowiada się mega impreza!!!!!!!!!!!!!!

Po koncercie zapraszamy wszystkich na impreze do do białego rana razem z Krusher'em w Klubie Nocturama /www.nocturama.eu/ !!!

Stay Heavy!!!!!!!!!!!!

 


3 marca 2008

   Wielkie dzięki dla Fanów, Przyjaciół, którzy przychodzili i bawili się na 10 ostatnich koncertach Krusher’a. Pozdrawiamy wszystkich, którzy pomogli nam przy organizacji tych koncertów. Dziękujemy za wsparcie na trasie klubom i zespołom: Rudeboy - Bielsko-Biała, Dom Kultury - Nowa Dęba, Obsesja – Jarosław, U Becza- Biecz, Dekada – Ostrowiec Świętokrzyski, Dziurka- Kielce, Muha - Przemyśl, JazzRock – Stalowa Wola oraz Forteca, Symphony, Sathreim, Arondight, Infiniface, Abbadon...

   Trasę koncertową zaliczamy na „+”. Jest to dla nas kolejne doświadczenie, które w przyszłości zaprocentuje. W każdym miejscu gdzie graliśmy dawaliśmy z siebie wszystko, każde z miejsc gdzie byliśmy było inne ale wszędzie był ten sam rock’n’rollowy klimat, ten sam ciąg na heavy metal i zapotrzebowanie na taką muzykę. Koncerty obfitowały w różnego rodzaju przygody jak np.: drugi „koncert” w ciągu jednego dnia w tym samym miejscu ok. 2 nad ranem, zwiedzenie zamku Krzyżtopór czy Jaskini „Raj”...zdarzały się również gorsze momenty jak przed koncertami w Przemyślu czy Stalowej Woli choroba większości składu – angina, zapalenie oskrzeli itp. ale to już wszystko za nami. Najbliższy czas poświęcimy na regeneracje organizmów, komponowanie nowych numerów i przygotowywanie się do kwietniowych koncertów.

   Mimo wszystko i tak trasę tą będziemy pamiętać przez smutne dla nas wydarzenie. Pochowaliśmy niedawno naszego Przyjaciela Fil’a i każdy z zagranych koncertów po jego śmierci nie był już taki sam...


39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49