neWs

8 kwietnia 2010

Zapraszamy na nabliższe koncerty w Ostrowcu Świętokrzyskim i Nowej DębieFestiwal KRUSHFEST z dnia na dzien coraz bardziej sie rozwija. Do zestawu Tim Ripper Owens&społka oraz Krusher doskoczyli nasi koledzy z rzeszowskiej formacji Monstrum. Obiecujemy więcej niespodzianek w postaci ciekawych i obiecujących zespołow.
Więcej informacji na stronie:

WWW.KRUSHFEST.KRUSHER.PL


15 lutego 2010

Dzięki za imprezę w Jaśle w klubie Europa. Fajnie, że wpadliście:) Jak to mawia nasz kolega: 'Impeza była przednia'.
Ponad 500 osobowa publiczność dała ostro popalić i tak trzymać ludziska, TAK TRZYMAĆ!!!
Pozdrawiamy wszystkie zespoły, organizatorów, Przyjaciół i Fanow! Trzeba to będzie jeszcze kiedyś powtorzyć.

Impreza ta była rownież zapowiedzią kolejnej dużej imprezy tj. KRUSHFEST 2010:


ulotka

Gwiazdą tegorocznej edycji będzie ex-frontman Judas Priest - Tim Ripper Owens. Towarzyszyć mu będa 2 bandy: z Anglii i Norwegii.
Wiecej informacji pod adresem:

www.krushfest.krusher.pl


UWAGA! KRUSHER POSZUKUJE MANAGERA!!!!!!! Zainteresowanych odsyłamy do działu KONTAKT.

'Jak część z Was wie od początku istnienia Krusher'a zajmowałem sie cała otoczką zespołu. Jednak też czasem mam ochotę pójść na piwo i trochę wyluzować:) Jednak najważniejsze dla mnie jest to by mieć czas ćwiczyć na instrumencie i tworzyć muzykę.  Z roku na rok zespół coraz bardziej się rozwijał przez co dochodziło coraz to więcej rożnych obowiązków min. Festiwal Krushfest, który pochłania masę czasu. W tym roku postawiłem sobie wysoko poprzeczkę, bo jak część z Was wie ziemie podkarpacką odwiedzi nie byle kto bo sam Tim Ripper Owens (ex - Judas Priest). Dlatego też postanowiliśmy wspólnie z moja zacną hordą muzyków, że damy ogłoszenie a noż-widelec znajdzie się ktoś z wiara w Krusher'a, odpowiedzialny i potrafiący pomoc nam w rozwoju. No to czekamy a póki co wciąż tkwię na swym podwójnym gazie uppsss stanowisku:)'
Adam


26 stycznia 2010

12 lutego pojawimy się w Jaśle w klubie 'Europa' na koncercie zatytułowanym "Jasielska Scena Rockowa". Na scenie wystąpi 10 zespołów związanych z miastem Jasłem. Bilet: TYLKO 10 zł (przedsprzedaż). Podczas koncertu Krusher'a w jednym z numerów wystąpi gościnnie Panku z Mindfield'ów. Jednak by zachować równowagę, swych sił jako wokalista spróbuje perkusista Krusher'a -Adam udzielając się w jednym z numerów w repertuarze Mindfield. Może być wesoło:)


Bilety do nabycia: Sklep Sonic Monalisa Jasło, Galeria Europa lub http://www.europa.zxz.pl/viewpage.php?page_id=7

Plakat


18 stycznia 2010

Dnia 20 stycznia 2010 ( środa) Krusher i Centrum Nauki i Biznesu "Żak" gośćmi programu ROCK-RADIO w Radiu Rzeszów.


12 stycznia 2010

Dzieki za WOŚP'y w Iwoniczu, Frysztaku i Tarnowie. Niemożliwe stało się możliwe:) Udało sie nam tą trasę objechać i wszędzie połechtać was rock'n'rollem!!! Podczas koncertu można było wylicytować specjalnie przygotowane na tą okazję kubki ze zdjęciem Krusher'a i serduchem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Iwoniczu kubek ten został wylicytowany na 50 zł!! Jak ktoś nie zdążył lub zabrakło mu kasy:) zapraszamy do licytacji:

http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=354417
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=354424

W dziale "Sklep" moża zakupić naszywki formacji KRUSHER. Zapraszamy.

Ponadto miło nam poinformować, że na zaproszenie polskiej legendy heavy metalu - TURBO zagramy wspólny koncert 23.01.2010 w Rzeszowie w klubie "Pod Palmą".

Plakat Turbo


31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41