neWs

9 listopada 2008

Dziękujemy za wsparcie Przyjaciołom i Fanom, podczas koncertu w Ostrowieckim klubie Dekada. Pozdrawiamy i po raz kolejny dziękujemy grupie Infiniface za wsparcie na scenie, a Kamilowi i Marcinowi za pomoc przy organizacji koncertu.

Koncert Krusher w Krakowskim klubie Loch Ness został przełożony na termin późniejszy z powodów organizacyjnych.

W najbliższy piątek i sobotę zagramy koncerty:

  • 14-11-2008 Klub Rockstar Kotórz Mały, gdzie wystąpimy z zaprzyjaźnioną kapelą ze Śląska "Coda"
  • 15-11-2008 Dom Kultury Dobrodzień, Pro - Rock 2008, gdzie zagramy obok Happysad, Meteor, Faith, Auctoris.

29 października 2008

Zapraszamy wszystkich na najbliższy koncert 07.11.2008 (piątek) do Ostrowca Świętokrzyskiego, gdzie nawiedzimy pub "DEKADA". Ponownie wsparcia na scenie, jak równiez po koncercie udzieli nam zespół INFINIFACE.

Plakat Dekada

 

Na drugi dzien tj. 08.11.2008 pojawimy się w Krakowie w klubie Loch Ness na imprezie RAISE YOUR FEST gdzie zagramy obok takich kapel jak: Stos, Witchking, Mayhyaron, Grimlord, Purplehaze.

Dziękujemy Samorządowemu Ośrodkowi Kultury oraz Tomaszkowi Zielińskiemu za zaproszenie na koncert do Nowej Dęby na zakończenie Sezonu Motorowego 2008!!! Pozdrowienia dla kolegi akustyka.

Zapraszamy do przeczytania wywiadów z członkami grupy Krusher które ukazały się w:

Wszystkie dostępne są w dziale media.


30 września 2008

Witam!

Dziękujemy wszystkim przybyłym i dobrze bawiącym się na III edycji imprezy "Muzyka,Sport&Rock'n'roll" 12-13.09 2008 Jasło! Zespołom: Arondight, Mindfield, Meteor, Totentanz za dawkę dobrego rocka! Urzędowi Miasta Jasło & Jasielskiemu Domowi Kultury za wsparcie tej inicjatywy. Wszystkim amatorom piłki nożnej za sportowe emocje tj. drużynom: Nocturama, Mindfield, Jabolowe Ofiary, Arondight.

W pierwszy dzień odbył sie koncert wyżej wymienionych zespołów oraz gospodarza imprezy - Krusher'a. Natomiast na drugi dzień odbył się turniej w piłkę nożna halową. Poniżej przedstawiamy wyniki:

       I   miejsce - Jabolowe Ofiary
       II  miejsce - Krusher
       III miejsce - Klub Nocturama
       IV miejsce - zespól Arondight
       V  miejsce - zespół Mindfiled


trofeum ;)

Jabolowe Ofiary okazały się czarnym koniem turnieju. Krusher niespodziewanie zajął wysokie II miejsce gdyz spodziewaliśmy sie batów w tym roku. Dzięki dla Maro za wsparcie na boisku. Nocturama celowała w złoto, ale hmm może innym razem... w meczu o skrzynkę piwa i majtki pewnej pani Krusher okazał się lepszy od ekipy z Nocturamy. Piwo wypijemy wspólnie, a majtki proszę wysłać pod wskazany adres (wyprane zaznaczam). Arondight honorowo wygrał jeden mecz o koledzy z Mindfiled....hmm trzeba było siedzieć do rana po koncercie w Nocturamie???:) Pomijając to wszytko, nieważne kto wygrał, kto przegrał, kto strzelił, a kto trafił w słupek...zabawa była przednia i o to chodziło. Dzięki jeszcze raz dla wszystkich!

Dziękujemy MDK Zgierz za zaproszenie na Festiwal Zderzak 2008. Dziekujemy za miła atmosfere i mozliwośc obcowania z zespołami grającymi kawał solidnego heavy metalu i rock'n'rolla. Do zobaczenie następnym razem...


16 września 2008

Miło nam poinformować o tym, iż zakwalifikowalismy na VII Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Rockowej ZDERZAK 2008.
Koncert odbędzie się w sobotę, 27 września 2008 z Zgierzu.
Znaleźlimy się w finałowej "10" z 77 zgłosoznych zespolów
Gwiazdą koncertu będzie zespół Closterkeler.

Dziękujemy Marcinowi 'Cinos"  Marszalkowi za zaproszenie na METALPARK III do Tarnowskich Gór, gdzie dzieliliśmy scenę z kilkoma zespołami m.in. ze "słowacka" ekipą zespołem CODA oraz gwiazdą wieczoru zespołem ACID DRINKERS.

Krusher, Tytus i Cinos
Krusher, Titus i Cinos

Ślimak i Adam
Ślimak i Adam


11 września 2008

Koncert DVD Krusher Live 2008 już w sprzedaży!!!


Live 2008

Krótki zwiastun w TV Rzeszów:


37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47